Վերջերս բացված Սոչի Պալաս Հյուրանոցը արդեն հասցրել է հաճելիորեն զարմացնել իր հյուրերին ժամանակակից հյուրանոցին վայել շքեղությամբ,
ժամանակակից կահավորմամբ և մատչելի գներով, ինչպես նաև գունագեղ համարներով, որոնք հնարավորություն են տալիս հյուրերին ընտրել
իրենց նախընտրելի սենյակի գույնը: Սոչի Պալաս Հյուրանոցը գտնվում է քաղաքի աղմուկից հեռու արվարձաններից մեկում` մի շարք տեսարժան
վայրերի կենտրոնում: Մեր նպատակն է ապահովել համեղ սնունդ, բարձրակարգ ծառայություն, շրջագայությունների կազմակերպում ամենահայտնի
տեսարժան վայրերով, ակտիվ ժամանց և հյուրանոցային բազմաբնույթ ծառայություններ՝ Ձեր հանգիստը իսկապես անմոռանալի դարձնելու համար:
Սաունայի օգուտը առողջության համար
Սոչի Պալաս Հյուրանոցը գտնվում է մայրաքաղաք Երևանի կենտրոնից ոչ շատ հեռու: Սոչի Պալաս Հյուրանոցը Երևանում նորաբաց 4 աստղանի հյուրանոցային համալիր է՝ յուրահատուկ դիզայնով, բազմաթիվ ծառայություններով: Սոչի Պալաս Հյուրանոցը Հայաստանի յուրահատուկ հյուրանոցներից մեկն է հանդիսանում ՝ շնորհիվ իր սենյակների և ծառայությունների: Ընդարձակ սենյակները ապշացնում են ոչ միայն ճանապարհորդներին, այլ նաև տեղացիներին իրենց հարմարություններով՝ նման իսկական բնակարանի:
Հյուրանոցի Լաունջ Բարը միշտ լի է ճանապարհորդներով և տեղացիներով իսկ Ռեստորանը իր յուրահատուկ բարձր տեղն ունի Երևանի ռեստորանների շարքում շնորհիվ մեր պրոֆեսիոնալ խոհարարների և ընդարձակ սրահի, որն ունի ժամանակակից կահավորում, լուսավորություն, բեմ և իհարկե բարձրակարգ սպասարկում:
Իսկ թե ինչն է մեզ առանձանցնում Հայաստանի հյուրանոցներից՝ դա մեր նմանը չունեցող Շոու Ակումբ Սաունան է, որտեղ կարող են կազմակերպվել տարբեր բնույթի միջոցառումներ:
Հյուրանոցային համալիրի բաժիններից են նաև Բիլլիարդ սրահները և Ֆիթնես սրահը: Կա մեծ ընդհանուր Բիլլիարդ սրահ խմբերի համար և երեք առանձին բարձրակարգ սրահներ:
Ֆիթնես սրահը լի է ժամանակակից սարքավորումներով՝ Ձեզ կազմ ու առողջ պահելու և ակտիվ հանգիստ ապահովելու համար:
Հյուրանոցի ամենակարևոր բաժիններից է Տուրիզմի բաժինը, որտեղ կազմակերպվում են տարբեր շրջագայություններ Հսյաստանում և շարջագայությունների փաթեթներ Հայաստանում:

Развлечения и отдых в Армении
Здесь вы можете ознакомится с нашим отелям и смотреть в инфографике как можно провести  отдых в Армении
Сочи   палас   Отель    открылся   недавно   и   уже    успел   приятно   удивить   своих   гостей  своей   роскошью,  комфортабельностью,
доступными  ценами  и  еще  разноцветными  комнатами ,  которые  дают  шанс  наших гостей выбирать  их любимый цвет.  Сочи палас
находится недалеко от города и так-же от городского шума, в центре разнообразных  достопримечательностей. Нашей целью  является:
Обеспечить   своих   гостей   вкусными  блюдами,   высоким   уровнем   обслуживания,   организацией   различных  туров   в  известные
достопримечательности  республики,  активный   отдых  и  самые  различные    гостиничные услуги,   для того,   что   бы  подарить  вам
незабываемый отдых в Армении.
Сочи Палас Отель выделяется своими уникальными особенностями среди  отелей в Армении
Тур в Армению
Очень просторные номера
Сауна-клуб
Ресторан и бар
Дополнительная информация - Сочи Палас Отель в Армении
Сочи Палас Отель в Армении  недавно открытый четырех-звездочный гостиница с уникальным дизайном и  множеством услуг, находится не далеко от центра  Еревана.
Сочи Палас Отель в Армении  является особенным, благодаря своим номерам и гостиничным услугам. Комфортабельные номера удивляют не только туристов, но и местных жителей. Номера оснащены всеми удобствами.
Хотите расслабиться?! Вас всегда ждут в  лаундж-барe,  где много туристов и местных жителей.
Благодаря профессионализму наших поваров ресторан Сочи Палас  занимает почетное место на ряду с лучшими ресторанами Еревана.
Нас делает особенным среди отелей Армении Шоу-Клуб  Сауна где вы можете организовать любое мероприятие.
Гостиничный комплекс оснащен бильярдными столами и фитнес центром, имеет большой бильярдный зал для групп и 3 отдельных высококлассных залов.
Фитнес центр оснащен современным оборудованием, для того, что бы обеспечить вам активный отдых и здоровый образ жизни.
Особенным сектором гостиничного комплекса является отдел туризма,  где вам предлагают различные  туры и экскурсии  в Армении.